Top

MODA PROFESYONELLERİ İÇİN KÜRESEL OLAY
Yılda 3 kez, Paris-Nord Villepinte’de, küresel moda endüstrisine (İplikler, Kumaşlar, Deri, Tasarımlar, Aksesuarlar, İmalat dahil) malzeme ve hizmet sağlayan altı büyük endüstri Paris’te bir araya geliyor.

Bu eşsiz etkinlik, bir sonraki RTW, deri ürünleri ve ayakkabı koleksiyonlarınızı tasarımdan üretime kadar başarılı kılmak için ihtiyacınız olan her şeyi bir araya getiriyor.
1900’den fazla sergicimizden en son ürün yeniliklerini ve bilgi birikimini bulun ve ziyaret parkurlarımızı kaçırmayın: Sport & Tech, küçük miktarlar, sorumlu yaratıma adanmış katılımcılar….

Neden katılmalı?
Tüm tekstil endüstrisi için önemli bir etkinlik olan Première Vision Paris, her biri bir sektöre adanmış evrenlerden oluşmaktadır: İplikler, Kumaşlar, Tasarımlar, Aksesuarlar, Deri ve İmalat.

Elyaf seçimlerinden en yeni moda trendlerine kadar, dünyanın her yerinden endüstri profesyonellerini çeken çeşitlilik ve alışverişe odaklanıyor. Oldukça etkili ve tamamlayıcı olacak şekilde tasarlanan Première Vision Paris, çabalara stratejik bir anda odaklanmayı ve bu oldukça etkili profesyonel etkinliğin birçok avantajından yararlanmayı mümkün kılar.